Dovolená.cz

Máte svoj obľúbený hotel, chcete rodinnú izbu alebo plánuje dovolenku vo väčšej skupine a nechcete čakať na letný výpredaj, kedy je už ponuka zájazdov menšia? Pripravili sme pre vás špeciálne ponuky first minute so zľavou až 40%. Ak sa bojíte, že sa vám do leta môžu nečakane zmeniť plány, poistíme váš zájazd proti stornu. Obavy teda hoďte za hlavu a využite najväčšiu ponuku first minute zájazdov na čekém trhu.

Pokiaľ naopak čakáte na horúce ponuky, najnižšie ceny a dovolenku neplánujete nikdy dopredu, využije naše ponuky last minute zájazdov.

Porovnávame za vás ponuky stoviek českých a nemeckých cestovných kancelárií Vďaka špičkovým technológiám prinášame ako prvá cestovná agentúra na slovenskom trhu možnosť, aby naši klienti vyberali naozaj z najvýhodnejších ponúk. Pod konkrétnym ubytovacím zariadením tak nájdete ponuky českých, slovenských, nemeckých a rakúskych CK pohromade. Nemusíte teda porovnávať jednotlivé cestovné kancelárie, skrátka si len vyberiete ubytovanie, ktoré bude pre vás najlepšie, ponuky už potom máte nami zoradené podľa vašich zadaných preferencií.

Jedna z najnižších cien zájazdov na trhu:

Vďaka veľkému objemu predaných zájazdov sme schopní ponúknuť vám také ceny, ktoré inde nenájdete. Na našom webe možno nájsť aj letecké zájazdy s cenovkou menšou ako 5.000 Sk! Stačí trpezlivo sledovať náš web a taký zájazd si uloviť! Presvedčte sa sami tu!

Zostavenie zájazdu na mieru

Nevybrali ste si žiaden z ponúkaných zájazdov? Máte nadštandardné požiadavky alebo chcete aktívnu dovolenku? Radi vám zostavíme zájazd na mieru. Napríklad: „Letenka business class, 7 nocí hotela Burj Al Arab, potom rokov helikoptérou a na záver svadba na Maledivách!“ alebo „Cez deň chcem jazdiť na bicykli a večer sa plaviť na lodi.“ Najnižšie ceny sú pre nás samozrejmosťou. 

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!