FIRO-tour, s.r.o., Slovensko

Letná dovolenka

Do našej tradičnej letnej ponuky už roky neodmysliteľne patria najznámejšie európske a niektoré mimo európske prímorské dovolenkové destinácie. Samozrejmosťou sú odlety z Bratislavy, Košíc a Sliača. V našej pestrej ponuke nájdete hotely rôznej kategórie. Môžete si tiež vybrať hotel pre rodiny s deťmi alebo hotel iba pre dospelých. Medzi naše klientami najobľúbenejšie destinácie patria najmä grécke ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos a Zakynthos, španielska Andalúzia, Almeria, známa Malorka či menšia Menorka, talianska Sardínia, francúzska Korzika a samozrejme horúca Turecká riviéra.

Exotická dovolenka

Ak zatúžite aj v zime po letných slnečných dňoch a relaxe na pláži, leťte s nami do niektorej z exotických krajín Karibiku, Indického oceánu alebo Blízkeho východu. V našej ponuke  nájdete odlety z Bratislavy, Viedne, Budapešti aj Prahy. Vo vybraných destináciách sú Vám non-stop k dispozícii naši česky alebo slovensky hovoriaci delegáti. Okrem pobytových zájazdov ponúkame aj veľmi obľúbené kombinované pobytovo-poznávacie zájazdy.

Lyžovanie a snowboarding

Milovníci zimy a s ňou spojených zimných radovánok si u nás majú z čoho vybrať. Plánujete vyraziť do rakúskych, talianskych alebo francúzskych Álp? Nech sa páči, vyberte si z našej  pestrej palety rôznych typov ubytovania v známych strediskách zimných športov v celej Európe. Nečakajte v preplnených domácich lyžiarskych strediskách v rade na vlek! Excelentne upravené zjazdovky, kvalitné služby a bohatá ponuka apres ski služieb ?to všetko čaká v zahraničí na vás.

Poznávacie zájazdy a letecké víkendy

Spoznanie cudzej krajiny a dokonalé naplánovanie poznávacej cesty s dôrazom na detaily - to chce bohaté skúsenosti alebo dokonalú prípravu.  Že nemáte na prípravu čas a bohaté skúsenosti už vôbec nie? Spoľahnite sa na našich profesionálnych sprievodcov s bohatými skúsenosťami a dostatkom času na prípravu našich jedinečných poznávacích zájazdov. V našej ponuke nájdete poznávacie zájazdy do celého sveta s odletom z Bratislavy, Viedne, prípadne Prahy, ktoré pre Vás pripravili naši špecialisti a o plynulý priebeh zájazdu sa postarajú skúsení sprievodcovia, ktorí Vám radi pomôžu prekonať prípadnú  jazykovú bariéru a sprostredkujú Vám množstvo zaujímavých informácií o navštívených miestach. Je iba na Vás, ktorý z našich zájazdov si vyberiete ? spoľahnite sa vždy!

Štúdia GINO Paradise Bešeňová

Užite si ten pravý relax v luxusných štúdiách hotela Lúka priamo v areály GINO Paradise Bešeňová (Thermal Park Bešeňová). Obľúbený, celoročne otvorený areál ponúka vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, vnútorné bazény s vodnými atrakciami. Vnútorný tobogan je samozrejmosťou ako aj wellness a spa centrum. V areály sa nachádza aj relaxačné centrum a nová adrenalínová zóna.

Dovolenky na Slovensku

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku na Slovensku v najlepších hoteloch Nízkych Tatier či Vysokých Tatier za mimoriadne atraktívne ceny. Spoznajte aj vy krásnu oblasť Liptova v stredisku Jasná či termálne kúpele v Bešeňovej, či ďalšie malebné zákutia Slovenska.
 
Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!

Cookies používame na zlepšenie fungovania našej webovej lokality. Pokračovaním prezerania súhlasíte s ich používaním. viac informácií