GREECE TOURS

TO NAJLEPŠIE Z GRÉCKA OD ROKA 1990

Cestovná kancelária GREECE TOURS pre vás zaisťuje zájazdy takmer do všetkých turisticky atraktívnych oblastí pevninského Grécka a gréckych ostrovov. Neustále aktualizovaná ponuka zahŕňa pobyty od najjednoduchších štúdií a apartmánov až po luxusné rezorty so špičkovým servisom pre najnáročnejšiu klientelu. Pripravujeme tiež zájazdy na mieru pre individuálne cestovanie aj skupiny, organizujeme golfové zájazdy, kongresy a množstvo ďalších služieb v Grécku. Okrem leteniek vám môžeme zaistiť aj prenájom súkromného lietadla.

POZNÁME GRÉCKO DOBRE

Poznáme Grécko dobre, máme dlhoročné skúsenosti a nezameriavame sa len na počty predaných zájazdov. Pre našich klientov vyjednávame u našich partnerov v Grécku tie najlepšie podmienky. Vždy vám počúvame a sme vám k dispozícii sedem dní v týždni Skúsení zástupcovia v pobytových miestach poskytujú potrebné služby na profesionálnej úrovni. Našim cieľom skutočne je, aby sa vám s nami v Grécku páčilo a dovolenku ste si užili.

SÚSTREDÍME SA NA KVALITNÉ SLUŽBY

Naša práca má zmysel vďaka našim klientom, ktorí nám dávajú svoju dôveru už 33 rokov. Ak hľadáte najlacnejšiu dovolenku na trhu, u nás ju pravdepodobne nenájdete. Ponúkame samozrejme zájazdy v rôznych cenových reláciách. Nechceme však robiť kompromisy. Vaša spokojnosť má pre nás najväčší význam. V cene zájazdov je zahrnuté kvalitné poistenie ERV Európskej poisťovne, a. s., pre vaše pohodlie zaisťujeme transfer taxíkom, novo ponúkame aj službu Travel Asistent MAXI.

Cesta do Grécka začína v GREECE TOURS

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!