SuperLetuška.sk

Prečo Superletuška a Asiana?

Asiana je spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí od roku 1993. Letuska.cz, je populárny český letenkový portál, ktorý Asiana úspešne prevádzkuje už niekoľko rokov. Projekt Superletuska.sk má preto veľký potencionál a za posledné obdobie výrazne posilňuje svoje postavenie na slovenskom letenkovom trhu.
 
Na Superletuške si zákazníci rezervujú letenky a objednávajú rôzne služby spojené s cestovaním po celom svete. Mená ?Letuška? a ?Superletuška? sa natoľko dostali pod kožu, že sa vo firemnej komunikácii doslova udomácnili. Asiana, Letuška a Superletuška sú jedna rodina.
  

Má skúsenosti!

Asiana pôsobí na trhu s cestovnými službami už viac ako dvadsať rokov. Počas tejto doby sa naučili, ako výrazne zjednodušiť a urýchliť vybavovanie ciest všetkých svojich klientov. Vedia ušetriť váš čas aj peniaze.

Sú to profesionáli!

Budujú tím, rozvíjajú svoju technológiu a každý deň posúvajú hranicu o krok ďalej. Vy cestujete, Superletuška vám pomôže cestu zariadiť čo najlepšie. Či už rezervujete letenku alebo ďalšie cestovné služby.

Nová forma vyhľadávania leteniek!

Koncom roka 2016 spustili novú platformu pre lovcov lacných leteniek mapaleteniek.sk. Je ideálna pre klientov, ktorých zaujíma predovšetkým nízka cena leteniek a baví ich objavovať nové možnosti cestovania. Vďaka jednoduchému a prehľadnému vyhľadávaniu majú cestovatelia rýchly prehľad o aktuálnych cenách a môžu si ihneď pozrieť detaily letenky a let rezervovať. Bonusom je možnosť sledovať pohyb cien leteniek do desiatich najobľúbenejších destinácií a jednoduchý nákup priamo z mapy. Revolučná možnosť stránky slúži ako zdroj inšpirácie a sympatický prehľad o cenách leteniek do známych aj neznámych miest na celom svete.
 
 
 
Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!

Cookies používame na zlepšenie fungovania našej webovej lokality. Pokračovaním prezerania súhlasíte s ich používaním. viac informácií