STUDENT AGENCY

Letenky pre každého od STUDENT AGENCY

Vydajte sa na cesty so STUDENT AGENCY!

STUDENT AGENCY ponúka svojim klientom letenky do celého sveta od tradičných i nízkonákladových aerolínií už 18 rokov. Predajom letenky sa to však u nás nekončí! Či už potrebujete zaistiť ubytovanie, cestovné poistenie, víza alebo si prenajať auto v zahraničí, nájdeme pre vás ten najlepší variant. S nami si cestovanie zamilujete.

Sme vždy nablízku!

To, že sme vám k dispozícii online 24/7 je samozrejmosťou. Pokiaľ však dávate prednosť osobnému kontaktu, privítame vás v jednej z našich pobočiek na Slovensku. Príďte nás navštíviť.

Nenechajte si uletieť žiadnu super ponuku!

Vyvinuli sme pre vás jedinečný online rezervačný systém, ktorý vám umožní si okamžite porovnať aktuálne ceny leteniek od viac než 220 aeroliniek na jednom mieste. Navyše exkluzívne pre našich klientov vybavujeme špeciálne akcie na letenky priamo s partnerskými leteckými spoločnosťami. Nespíme však na vavrínoch, stále pre vás prichádzame s novinkami, ktoré vám nákup letenky a vašu cestu spríjemnia.

Spokojnosť našich klientov hovorí za nás!

Vďaka našim spokojným klientom stále rastieme. Stali sme sa najväčším a najoceňovanejším predajcom leteniek v Českej republike. Ceny od profesionálov a pochvaly od verných i nových zákazníkov sú dôkazom toho, že STUDENT AGENCY poskytuje nadštandardné služby a servis. S nami sa nemusíte báť vyletieť do sveta.

Cestujte s nami nielen letecky!

Spoločnosť STUDENT AGENCY se zameriava na široké portfólio služieb a pod značkou RegioJet patrí medzi najvýznamnejších autobusových a vlakových dopravcov na Slovensku i v Českej republike a je najväčšou agentúrou pre predaj jazykových a pracovných pobytov v zahraničí. Filozofiou celého holdingu je  poskytovať zákazníkom tie najlepšie služby za skvelé ceny.

 

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!