Best Reisen

Cestovná kancelária Best Reisen vznikla v roku 1994 a za dobu svojho pôsobenia zaistila dovolenku takmer 300 000 spokojných klientov. Medzi naše hlavné destinácie patrí Tunisko, ale môžete s nami vycestovať aj do Egypta, Grécka, Bulharska, Turecka, Španielska, Portugalska, na Maltu a do Spojených arabských emirátov. 

Ponúkame širokú škálu hotelov rôznych kategórií. V každej destinácii máme česky hovoriacich delegátov av spolupráci s našimi partnermi organizujeme fakultatívne výlety. Našou prioritou je zaistiť všetkým svojim zákazníkom kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku.

Máme bohaté skúsenosti so zabezpečením dovolenky pre skupiny, či už ide o skupinu priateľov, športové kluby, hudobné skupiny, incentívne alebo firemné pobyty. Všetky nami ponúkané destinácie máme osobne preverené. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s najväčšou starostlivosťou. S dôverou sa na nás môžete obrátiť aj s Vašimi individuálnymi požiadavkami alebo dopytom zájazdu za mieru. Pre náročnejšiu klientelu radi zaistíme nadštandardné služby.

Sme presvedčení, že naša ponuka služieb splní Vaše predstavy a že do nás vložíte dôveru pri výbere svojej dovolenky. 

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!