O nás

SLUŽBY CLICK2CLAIM

Česká spoločnosť Click2Claim, s. r. o., sa špecializuje na pomoc cestujúcim v prípadoch, keď majú na svojich cestách problém s letom. Už viac než 7 rokov zaisťujeme komplexnú asistenciu, overovanie okolností vzniku problému a následné zaisťovanie finančnej, či nefinančnej kompenzácie, ak je uznaná oprávnenosť nároku, a to v celej EÚ. Disponujeme sofistikovaným procesom vybavovania žiadostí, detailným prehľadom o letovej prevádzke, dlhoročnými skúsenosťami a priamym kontaktom s viac ako 185 aerolíniami. Vďaka tomu je spolupráca s nami pri zaisťovaní oprávnenej kompenzácie pre cestujúcich tou najrýchlejšou a najľahšou cestou, ako dosiahnuť svoje práva.

 
Európska legislatíva kladie veľký dôraz na ochranu spotrebiteľov a ich práv. V oblasti leteckej dopravy sa opiera najmä o Nariadenie Európskeho parlamentu a rady Európskeho spoločenstva č. 261/2004 a ďalšie medzinárodne uznávané normy. Na ich základe potom Click2Claim vymáha príslušné kompenzácie.
 
Kto všetko služby Click2Claim využíva? Služby našej spoločnosti sú určené pre všetkých cestujúcich využívajúcich leteckú dopravu. V poslednom čase sa služby Click2Claim stávajú neoddeliteľnou súčasťou ponuky cestovných kancelárií, cestovných agentúr či predajcov leteniek a ďalších subjektov, ku ktorých činnosti patrí osobná letecká doprava. Služby sa v poslednom čase komplexných cestovných služieb poskytovaných cestovnými kanceláriami, čo veľmi oceňujú predovšetkým ich klienti.
 

S KÝM SPOLUPRACUJEME

Je predajný systém zájazdov a pridružených služieb spoločne s webovou prezentáciou pre menšie cestovné kancelárie a agentúry. Táto platforma koncentruje širokú sieť ponuky zájazdov českých, slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií. Súčasťou portfólia ponúkaných služieb je taktiež ponuka Click2Claim..

Click2Claim spolupracuje s mnohými partnermi z radov tzv. IATA agentúr. Títo naši partneri vlastnia licenciu medzinárodnej organizácie IATA, a môžu tak vystavovať letenky v globálnych distribučných systémoch tzv. GDS. Medzi našich významných partnerov z radov IATA patria napr. portály: letuska.cz, letenky.cz a pod. Vďaka tejto spolupráci sme schopní poskytovať cestujúcim službu na mieru a poskytovať asistenciu v okamihu, keď nastane problém s letom..

Cestovné kancelárie

Click2Claim spolupracuje s mnohými významnými cestovnými kanceláriami. Títo partneri taktiež ponúkajú svojim zákazníkom našu asistenčnú službu Travel Asistent. Cestujúci ju získavajú od cestovnej kancelárie buď ako príplatkovú službu, alebo priamo ako súčasť svojho leteckého zájazdu. Zahrnutie služieb C2C do svojej ponuky je vždy jasným signálom, že sa cestovná kancelária stará v maximálnej miere o spokojnosť svojho klienta.


Cestovné agentúry

Spolupracujeme aj s ďalšími partnermi z radov štandardných cestovných agentúr. Nech už zaisťujú pre svojich klientov zájazdy do bližších, či vzdialených destinácií, ak sa na dopravu využíva letecká doprava, je spolupráca s Click2Claim vždy cestou k zvýšeniu spokojnosti klientov.


 


 


TÝM CLICK2CLAIM

Oddelenie spracovania žiadostí

práve tu prebieha to najdôležitejšie ? komunikácia s vami, našimi zákazníkmi, a zaisťovanie vašich finančných kompenzácií. Pri riešení žiadosti o kompenzáciu komunikujte práve s týmto oddelením. Naši odborníci tu zaisťujú celý proces od prijatia žiadosti až po dosiahnutie odškodnenia. Spojte sa so svojím prideleným likvidátorom priamo prostredníctvom svojho registrovaného účtu Click2Claim. Potrebujete informácie týkajúce sa svojho prípadu? Opýtajte sa, sme tú pre Vás.

Obchodné oddelenie, starostlivosť o partnerov

Hlavnou úlohou je hľadať nové obchodné príležitosti a starostlivosť o všetkých našich zákazníkov a obchodných partnerov. Maximálna spokojnosť všetkých našich partnerov je pre nás na prvom mieste. Preto sa o svojich partnerov náležite staráme. Máte záujem dozvedieť sa viac o možnostiach spolupráce s Click2Claim? Kontaktujte nás.

IT a administratívne oddelenie

Tak každodenné prevádzkové činnosti, ako aj rozvoj spoločnosti tvoria nutnú súčasť fungovania spoločnosti Click2Claim. Už od začiatku nášho fungovania budujeme a stále vylepšujeme naše IT riešenia a vďaka tomu sú služby C2C dnes na veľmi vysokej úrovni. Takisto aj všetky on-line riešenia stále zdokonaľujeme tak, aby spĺňali náročné očakávania našich klientov. Potrebujete pomôcť s nastavením služieb C2C? Neviete ako používať svoj registrovaný účet alebo ste, skrátka, zabudli heslo? Kontaktujte nás, sme vám plne k dispozícii..

 

Žiadosť o kompenzáciu on-line

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!