Chcete vyriešiť finančnú kompenzáciu za meškajúci let? Obráťte sa na Click2Claim!

Riešiť s leteckou spoločnosťou finančnú kompenzáciu za meškajúci let je náročná úloha a často je z neho človek otrávený viac ako zo samotného čakania a v celom procese, ktorého koniec rozhodne nemusí byť šťastný a úspešný, sa objavuje nejeden moment, kedy vás napadá: "Mám tohle všetko vôbec potrebné? "- v takom prípade je určite oveľa pohodlnejšie a istejšie zveriť svoj problém do rúk odborníkov a nechať ich, nech robia, čo vie.
 
Prečo si ale vybrať práve spoločnosť Click2Claim a zveriť jej riešenie oneskorený, či zrušený let? Určite preto, že s klientmi komunikujeme - vy tak nemusíte riešiť nič, ale viete, v akej fáze uplatnenia nároku na finančnú kompenzáciu je a čo sa v danú chvíľu deje. Fungujeme on-line na emailu i Facebooku, obrátiť sa na nás samozrejme môžete aj telefonicky a my vám pomôžeme s vaším problémom. V prípade, že nárok na finančnú kompenzáciu nevzniká, vysvetlíme vám dôvody, prečo tomu tak je.
 
Naším hlavným esom v rukáve sú skúsení pracovníci, ktorí predtým mnoho rokov pôsobili v oblasti leteckej prepravy a majú bohatú prax. Nejde o ľudí, ktorí by poznali len Európske nariadenie 261/2004, podľa ktorého sa riadi vyplácanie finančných kompenzácií, ale o odborníkov, ktorí sa výborne orientujú v celej problematike vrátane legislatívy. Ide teda o znalca priamo "z terénu" a popri tom tiež spolupracujeme so šikovnými právnikmi, ktorí prichádza na scénu v momente, keď sa vymáhanie nároku na finančnú kompenzáciu rieši súdne.
 
Veľmi nás teší, že naši klienti sú so službami Click2Claim spokojní, o čom svedčí recenzie na našich facebookových stránkach. Sme radi, že všetky recenzie sú od reálnych klientov, nielen z Česka. Ostatne za dobu nášho pôsobenia za sebou máme tisíce úspešne vybavených žiadostí!
 
Okrem toho tiež spolupracujeme s radom spoločností, a to nielen z oblasti cestovného ruchu - jedná sa o viac ako 300 spoločností a ide tak o cestovnej kancelárie a agentúry, a to nielen tie, ktoré zaisťujú zájazdy z Česka do šíreho sveta, ale aj tie, ktorénaopak "priváža" cudzincov k nám. Ďalej sú našimi partnermi IATA agentúry, teda subjekty, ktoré môžu predávať letenky (napr. Letuska.cz, letenky.cz pod.), Či predajcovia zájdeme spadajúce pod systém CeSYS. Tieto spoločnosti tak môžu svojim klientom ponúknuť naše služby, čo predovšetkým pre nich znamená vybavenie finančnej kompenzácie bez ťahaníc s aerolinkami. Odovzdajú túto agendu odborníkovi.
 
Už teda viete, prečo pri riešení odškodnenie spolupracovať s Click2Claim? V tom prípade nezostáva, než si podať žiadosť. Rozhodne vás nečaká zdĺhavé vyplňovanie formulárov - všetko zvládnete v troch krokoch počas niekoľkých málo minút!
 
Autor: Lucie Sommerová
 

Žiadosť o kompenzáciu on-line

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!