Meškajúci let do "zeleného" Chorvátska

Meškajúci let do "zeleného" Chorvátska

Dlho očakávané leto je tu a navyše aj možnosť dostať sa na základe semafora do obľúbeného Chorvátska, pretože to dostalo v cestovaní zelenú!

Podľa cestovného semafora, ktorý vydala vláda, sa Chorvátsko nachádza v bezpečnej zóne z hľadiska Koronavírovej situácie.

Lietadlom je to pohodlnejšie!

Do Chorvátska je možné dostať sa autom, autobusom aj vlakom, ale lietadlo je samozrejme tou najlepšou voľbou. Prečo? Rozhodne je to najpohodlnejší a najkratší spôsob cestovania, z Prahy sa do Splitu dostanete lietadlom za hodinu a pol a potom sa už môžete váľať pri mori!

Krásna príroda a lacný pobyt

Chorvátsko sa pýši naozaj krásnou prírodou, kde si každý príde na svoje. Kamienkové a piesočné pláže na každom rohu, priezračné more alebo pamiatky? To všetko tu nájdete v naozaj hojnom počte. Navyše teraz Chorváti lákajú na ďaleko nižšie ceny, než tomu bolo v minulých rokoch.

Finančnú kompenzáciu za meškajúci let

Lety do Chorvátska sú kratšie ako 1500 km, čo pre cestujúceho znamená, že v prípade, keď dôjde k oneskoreniu a cestujúci sa dostane do cieľovej destinácie s oneskorením viac ako 3 hodiny a oneskorenie nebude zavinené mimoriadnou okolnosťou (riadenie letovej prevádzky, zlé meteorologickej podmienky, štrajk, apod.), patrí cestujúcemu finančná kompenzácia vo výške 250 EUR. O finančnú kompenzáciu môže cestujúci požiadať pre lety z Prahy i do Prahy.

 

Žiadosť o kompenzáciu on-line

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!