Žiadosť o finančnú kompenzáciu podávajte odkiaľkoľvek mobilom alebo tabletom!

Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra. To platí pre mnoho činností a medzi ne patrí aj podanie žiadosti o finančnú kompenzáciu. V prípade, že váš let mešká alebo je dokonca zrušený, je možné podať žiadosť, aby sme mohli posúdiť, či nárok na kompenzáciu máte, prakticky odkiaľkoľvek!
 
Stránky Click2Claim sa totiž prispôsobia ako vášmu mobilnému telefónu, tak i tabletu, takže vyplniť potrebné údaje môžete pohodlne z akéhokoľvek zariadenia. V súčasnej dobe sa k wi-fi pripojíte takmer kdekoľvek - na letisku, v hoteli alebo hoci reštaurácii. V súčasnosti naviac v Európe platíte za dáta rovnako ako doma, teda v prípade, že nebude žiadna wi-fi v dosahu, je možné použiť mobilné dáta. Potom vám už nič nebráni vyplniť jednoduchý formulár a čakať na finančnú kompenzáciu.
 
A kedy je možné žiadosť podať? Najskôr po prílete lietadla - je to z toho dôvodu, že až v momente pristátia je jasné, ako veľké je meškanie, pretože lietadlo môže ďalšie minúty nahnať aj vo vzduchu a dĺžku meškania definuje výsledný čas príletu, teda o koľko lietadlo priletelo neskôr oproti pôvodnému plánu. Pri čakaní na batožinu tak môžete využiť čas na to, že si podáte žiadosť. Ak to hneď nestihnete, nič sa nedeje, pretože žiadosť možno podať až tri roky spätne!
 

Žiadosť o kompenzáciu on-line

Kompenzácie za zrušenie a meškanie letu!